Wat krijg je als je een groep enthousiaste Software Consultants, twee Recruiters, een tas vol LEGO en een flinke dosis nieuwsgierigheid samenbrengt op Techorama? Een onvergetelijke trip, dat is zeker! Met nieuwe inzichten, inspirerende gesprekken, én een flinke portie gezelligheid kijken we terug op twee geweldige dagen.
Kennisdelen en kennismaken
Bij onze stand hebben we ontzettend veel mensen gesproken. Van techneuten die al jaren in het vak zitten tot nieuwsgierige starters: iedereen kwam een kijkje nemen. Dit was dé kans om niet alleen Innvolve in de spotlight te zetten, maar ook om écht in gesprek te gaan over wie we zijn en wat we doen.
En dat leverde meer op dan alleen een goed verhaal. We spraken zelfs met een aantal potentiële kandidaten die nieuwsgierig werden naar een toekomst bij Innvolve. Hoe leuk is dat?
LEGO-magneten en een quiz-hit
De echte eyecatcher bij onze stand? De bakken vol LEGO! Software Engineers bleken er dol op – en terecht, want wie houdt er nou niet van een goede uitdaging met bouwsteentjes? Met onze GitHub Copilot-quiz konden bezoekers laten zien hoe ver ze al zijn met hun kennis over GitHub en Copilot én een LEGO Brickheadz winnen. Het enthousiasme was aanstekelijk; we zagen mensen fanatiek puzzelen en lachen om hun eigen antwoorden.
De Brickheadz vonden gretig aftrek en gaven onze stand nét dat beetje extra charme. Combineer dat met een goede babbel en voilà: een stand die niet te missen was.
IT-sessies die je bijblijven
Techorama draait natuurlijk om technologie, en dat hebben onze Software Consultants volop beleefd. Van diepgaande talks over AI en machine learning tot sessies over de nieuwste cloud-architecturen en software development best practices: er was voor ieder wat wils.
De twee dagen zaten vol met fascinerende sessies, inzichten, netwerken en meer. Het was geweldig om andere enthousiastelingen te ontmoeten, nieuwe dingen te leren en me energiek te voelen om nog meer uit te proberen. Ik koos een geweldige mix van sessies – van technisch tot niet-technisch, en van zeer relevant tot “minder relevant voor mijn dagelijkse werk, maar nog steeds erg interessant”.
- Thimo Koolen, Software Consultant
Sprekers van over de hele wereld namen ons mee in hun expertise. Zo inspireerde een toonaangevende spreker ons met inzichten over DevOps-trends, en kregen we praktische handvatten tijdens een hands-on sessie over performance tuning. Het was een mix van vooruitkijken naar de toekomst van IT en direct toepasbare tips voor onze eigen projecten. Onze Consultants kwamen dan ook vol ideeën en energie de zaal uit, klaar om deze kennis te delen.
Tussen de beursdagen door: genieten met het team
Na de eerste dag vol inspirerende sessies, sprongen we met z’n allen het bruisende avondleven in. Eerst gezellig uit eten in een sfeervol restaurant, en daarna nog een paar stappen gezet (letterlijk én figuurlijk). Of we nu aan tafel zaten of op de dansvloer stonden, het was vooral heel gezellig. Dit soort momenten maken zo’n trip extra bijzonder: samen lachen, praten en elkaar op een andere manier leren kennen. Helemaal uitgeteld kwamen we daarna aan bij ons hotel voor welverdiende nachtrust!
Kleine uitdagingen? Geen probleem!
Natuurlijk was het niet allemaal perfect. Er was een lichte chaos bij het uitkiezen van de sessies – “Oh nee, die is vol!” – en soms was het even zoeken naar de beste keuze tussen het brede aanbod. En niet iedereen was meteen wakker voor de vroege presentaties of haakten al eerder af omdat ze nog beetje gaar waren van alle drukte van de voorgaande dagen. Maar eerlijk, dat gaf ons juist mooie verhalen voor tijdens de lunch.
Techorama Aftertalks: kennis delen op kantoor
Omdat kennis pas écht waardevol wordt als je het deelt, organiseerden we na Techorama een speciale Aftertalks-sessie op ons kantoor. Hier kwamen alle Consultants samen om hun ervaringen en aantekeningen te bespreken. Welke sessie sprong eruit? Wat kunnen we direct toepassen? En hoe inspireert dit ons om nog betere oplossingen te bedenken voor onze klanten?
Het was geweldig om te zien hoe iedereen zijn eigen invalshoek had en elkaar aanvulde. Zo creëren we niet alleen meerwaarde voor onze klanten, maar groeien we ook als team.
Tot volgend jaar, Techorama!
Met een hoofd vol kennis, een tas vol ideeën, en een groep collega’s die nog hechter is geworden, kijken we met een grote glimlach terug op Techorama. De LEGO, de quiz, de gesprekken, de leerzame sessies én de gezelligheid maakten het tot een groot succes.
Dus één ding weten we zeker: volgend jaar zijn we er weer! En als het aan ons ligt, nemen we nóg meer LEGO mee. Tot dan! 🚀
Meer innformatie?
Wil je meer weten over Innvolve x Techorama (Spoiler alert: het was geweldig!), neem dan contact met ons op.